За його плечима 10 років служби в армії, спортивні тренування, оборона Київщини, травма ніг і вихід із тилу ворога, а ще підготовка та участь у благодійних марафонах в Україні й за кордоном. Максим Пасічник із Новогуйвинська точно знає, на скільки важливо у подібних умовах забезпечувати організм їжею, зокрема білком.
Каже, ще у період проведення АТО/ООС думав над тим, щоб створити продукт, який завжди був би під руками, займав мало місця і при цьому був максимально поживний. Подібні ідеї приходили до нього неодноразово – в умовах бойових дій та проходження курсу виживання у гірській місцевості взимку і влітку, а далі – повномасштабне вторгнення російських військ. Він разом із побратимами брали штурмом аеропорт в Гостомелі, але, зазнавши втрат, змушені були відійти, а після подолали ще 100 км, виходячи з тилу ворога. Тоді їх 12 днів їх вважали загиблими, та хлопцям вдалося вибратися живими, хоча й вкрай виснаженими.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-43-55-1022x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-15-1024x1024.jpg)
«Тоді я знову думав собі, як би добре було, аби в кишені у мене було щось, що просто дістав і з’їв. Тебе це дійсно зарядить і ти будеш ситий», – пригадує Максим.
Після звільнення з лав ЗСУ за станом здоров’я він все ж наважився втілити задумане раніше і розпочав виробництво м’ясних джерків під брендом «RedHunter» – такий позивний мав, будучи військовим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-17-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-20-1024x1024.jpg)
Зізнається, в нагоді дуже стала освіта кухара, яку здобув раніше. Це дозволило самотужки розібратися з особливостями процесу приготування корисних та якісних продуктів, які чудово підійдуть воїнам, туристам та спортсменам.
Усе необхідне обладнання 30-річний Максим Пасічник придбав за власні кошти, використовуючи заощадження і кредити, також допомогли друзі. Розробив лінійку продукції – поки що це лише джерки з органічної курятини, яку купує у підприємства з Житомирщини, але далі буде ще свинина, яловичина, баранина, м’ясо індички і качки й навіть щось більш екзотичне. Крім цього, ще додадуться кабаноси.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-33-1024x768.jpg)
Із 20 кілограмів курятини виходить близько 6 кілограмів джерків. М’ясо маринується у герметичних боксах добу, а далі сушиться у дегідраторі протягом 9 годин. Усю роботу зараз Максим виконує самостійно. Коли буде більше замовлень, залучатиме помічників.
Маринади готує самостійно, використовуючи різні спеції та регулюючи вміст солі. Тут важливо, що джерки споживають переважно в таких умовах, де нема можливості забезпечити велику кількість води, тому робити їх надмірно солоними чи гострими, як звичайну закуску до напоїв, не варто, щоб не викликали спрагу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-35-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-25-1024x1024.jpg)
«Окремо опрацював варіант не дуже солених, а навіть прісних джерків. Їх у мене замовляють люди, яким не можна глютен. Я крохмалю не додаю. “RedHunter Jerky” – без барвників, штучних підсилювачів смаку, мінімум спецій», – додає ветеран.
Готову продукцію Максим запаковує у герметичні ємності. Споживати можна протягом двох тижнів. Фасує по 50, 100 та 150 г, але після покупки вакууматора будуть більші об’єми, а також відправка за межі України, оскільки вже має такі замовлення. Першу партію джерків «RedHunter» розкупили навіть без додаткової реклами, оскільки багато друзів і знайомих знали про починання колишнього професійного військового. Наразі замовити із доставкою поштою по Україні чи отримати безпосередньо в руки у Житомирі можна в особистих повідомленням на сторінці Максима Пасічника у соцмережі Фейсбук або на сторінці бренду в Інстаграм.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-36-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_10-44-23-1024x1024.jpg)
«Після поранення звикаю до нового статусу ветерана та разом з ним до цивільного життя. Під час служби в ЗСУ дуже часто доводилося шукати додаткові джерела протеїнів для додавання в щоденний раціон. Я створив продукт, який би з не тільки виконував цю функцію, але ще був смачним та корисним. «RedHunter Jerky» – це проєкт по виготовленню крафтових мʼясних перекусів найвищої якості. Мʼясні перекуси виготовлені вручну невеликими партіями з кращих сортів 100% органічного мʼяса преміум-класу. Завдяки використанню простих інгредієнтів, з додаванням найкращих спецій збережено апетитний смак і ніжність мʼяса, – наголошує Максим Пасічник. – Також буду підтримувати благодійні ініціативи. Зокрема, 10% прибутку спрямовуватиму ветеранським некомерційним організаціям та організаціям, що надають першу допомогу пораненим на полі бою (придбання розхідних матеріалів)».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/51d93a43-ca22-4189-9617-8d0a706c3d80-1024x576.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/9e50cf7e-8bd3-4218-b3d4-74bcee1e54ca-1024x576.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/69efd6fa-9522-4e0d-a9b6-eed3370dfada-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/1cc845e4-02b5-42bb-93ca-3b0df8daa669-768x1024.jpg)
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "Для військових, туристів і спортсменів: ветеран війни Максим Пасічник з Житомирщини виготовляє м’ясні джерки (ФОТО)"