Житомирянка Ніна Седляр – волонтерка та дружина захисника України, яка уже 10 років продовжує шукати можливості, щоб допомагати ЗСУ. Зокрема, серед актуальних потреб наразі – придбання fpv-дронів, рацій та закриття збору на РЕБ для бригади “Лють”. Загальна сума – 300 000 гривень. Можна підтримати фінансового, переказавши кошти на Монобанку чи рахунок 5375411213831758.
Задля цього вона об’єдналася разом з іншими небайдужими представниками громади міста – волонтери, рідні військових, поети, музиканти і виконавці, громадські діячі.
Разом організували та провели у артпросторі “Вежа” (Водонапірна вежа) 3 березня благодійний захід “Жіночий тил стоїть до Перемоги”, у рамках якого проходив творчий вечір Ірини Колодзінської, яка представила авторські поезії та дебютну пісню і кліп. Розповідає, що писати вірші почала в період повномасштабної війни і вони є відгуком на те, що відбувається в країні та емоції й переживання, пов’язані з цим. Також авторську пісню для присутніх заспівала Олена Васянович.
Завітала на захід й відома бандуристка та волонтерка Світлана Ніконорова, яка ще від початку проведення АТО їздить виступати перед військовими на передову, у госпіталі, долучалася до благодійних ініціатив й концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном. Нині ж вона грала і співала для відвідувачів у “Вежі”.
Протягом заходу звучали пісні у виконанні тріо фольклорного ансамблю “Родослав” Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера, музиканта Богдана Сарнавського, а ще тематичні вірші про війну й перемогу від організаторок та учасниць.
До слова, вхід на подію – донат від 100 гривень. Зокрема, усі, хто зробили благодійні внески на 100, 300, 500 чи більше гривень могли взяти участь у лотереї – розіграші картин, ляльок-мотанок і наборів зі свічками. Це все вироби ручної роботи, які створили жінки ВПО та військовослужбовиці у рамках проєкту “Жіноча єдність – сила для Перемоги”, що впроваджувала ГО “Мир на долоні”. Частину робіт можна було купити під час аукціону. З-поміж іншого відвідувачам пропонували залишити свої побажання героям на плакатах.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8970-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8972-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8973-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8971-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8983-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8978-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8974-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8979-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8986-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8982-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8980-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8989-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8990-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8987-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8988-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8998-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_9007-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8997-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_9003-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8992-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8991-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_9004-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_9001-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_9012-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8994-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8995-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8996-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/7cf79865-6b20-4f30-bc9c-8d45bf3f623d-582x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/9cb0eca1-364b-4b7c-b062-8870727b1e8d-575x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/dc70219d-9592-4aa4-ba92-1e904fe892bf-578x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709481353-579x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709481353-1-583x1024.jpeg)
Юлія Демусь
Олеся Скопець зі Звягеля створює етнічні прикраси і частину прибутку передає на допомогу ЗСУ (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "“Жіночий тил стоїть до Перемоги”: у Житомирі провели творчий вечір та аукціон – збирають на потреби бригади “Лють” (ФОТО)"