“Жіночий тил стоїть до Перемоги”: у Житомирі провели творчий вечір та аукціон – збирають на потреби бригади “Лють” (ФОТО)

"Жіночий тил стоїть до Перемоги": у Житомирі провели творчий вечір та аукціон - збирають на потреби бригади "Лють"

Житомирянка Ніна Седляр – волонтерка та дружина захисника України, яка уже 10 років продовжує шукати можливості, щоб допомагати ЗСУ. Зокрема, серед актуальних потреб наразі – придбання fpv-дронів, рацій та закриття збору на РЕБ для бригади “Лють”. Загальна сума – 300 000 гривень. Можна підтримати фінансового, переказавши кошти на Монобанку чи рахунок 5375411213831758.

Задля цього вона об’єдналася разом з іншими небайдужими представниками громади міста – волонтери, рідні військових, поети, музиканти і виконавці, громадські діячі.

Разом організували та провели у артпросторі “Вежа” (Водонапірна вежа) 3 березня благодійний захід “Жіночий тил стоїть до Перемоги”, у рамках якого проходив творчий вечір Ірини Колодзінської, яка представила авторські поезії та дебютну пісню і кліп. Розповідає, що писати вірші почала в період повномасштабної війни і вони є відгуком на те, що відбувається в країні та емоції й переживання, пов’язані з цим. Також авторську пісню для присутніх заспівала Олена Васянович.

Завітала на захід й відома бандуристка та волонтерка Світлана Ніконорова, яка ще від початку проведення АТО їздить виступати перед військовими на передову, у госпіталі, долучалася до благодійних ініціатив й концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном. Нині ж вона грала і співала для відвідувачів у “Вежі”.

Протягом заходу звучали пісні у виконанні тріо фольклорного ансамблю “Родослав” Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера, музиканта Богдана Сарнавського, а ще тематичні вірші про війну й перемогу від організаторок та учасниць.

До слова, вхід на подію – донат від 100 гривень. Зокрема, усі, хто зробили благодійні внески на 100, 300, 500 чи більше гривень могли взяти участь у лотереї – розіграші картин, ляльок-мотанок і наборів зі свічками. Це все вироби ручної роботи, які створили жінки ВПО та військовослужбовиці у рамках проєкту “Жіноча єдність – сила для Перемоги”, що впроваджувала ГО “Мир на долоні”. Частину робіт можна було купити під час аукціону. З-поміж іншого відвідувачам пропонували залишити свої побажання героям на плакатах.

Юлія Демусь

Кінотеатр ім.І.Франка в Житомирі – один з найстаріших і досі діючих в Україні: історія та сьогодення (ФОТО)

Олеся Скопець зі Звягеля створює етнічні прикраси і частину прибутку передає на допомогу ЗСУ (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "“Жіночий тил стоїть до Перемоги”: у Житомирі провели творчий вечір та аукціон – збирають на потреби бригади “Лють” (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*