«Університет срібного віку». У Житомирі запустили клуб знайомств та навчання для людей літнього віку

«Університет срібного віку». У Житомирі запустили клуб знайомств та навчання для людей літнього віку

У Житомирі на базі освітнього-культурного та волонтерського Гончаренко центру запустили «Університет срібного віку» – місце знайомств та навчання для людей літнього віку. Зустрічі тут відбуваються двічі на тиждень, а програму формують із запитів відвідувачів. 

За словами організаторів, основна мета клубу – допомогти людям літнього віку знайти нові знайомства, взаємопідтримку та вчитися новому. 

«До нашого простору приходять люди різного віку – від 4 до 80 років. Багато літніх людей відвідують наші тренінги та майстер-класи, ходять на курси англійської мови. Вони дуже відповідальні та ініціативні: постійно пропонують ідеї нових активностей, старанно навчаються новому. Тож наша команда вирішила створити “Університет срібного віку”, який збиратиме людей віком від 60 років для знайомства, навчання та допомоги одне одному у непрості часи», – зазначають у Гончаренко центрі Житомир.

Перша зустріч «Університету срібного віку» у вівторок зібрала 15 активних жителів та жительок Житомира. 

«Це була дуже тепла зустріч. Ми познайомились, поділилися очікуваннями, розповіли один одному про свої захоплення. Поспівали, спілкувалися у неформальній атмосфері за чашкою чаю. Запланували багато активностей на наступні тижні, аби учасники отримали якомога більше користі від цієї ініціативи», – ділиться команда простору. 

Навчатися та спілкуватися у колі однодумців запрошують літніх людей віком від 60 років. Зустрічі відбуватимуться щовівторка та щочетверга о 12:00 за адресою вул. Михайлівська, 12 (Гончаренко центр Житомир). За всіма деталями можна звертатися за номером +38 067 276 17 35. 

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Нагадаємо, історія успіху ветеранів-підприємців зі Звягеля: бажання + досвід = допомога суспільству (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "«Університет срібного віку». У Житомирі запустили клуб знайомств та навчання для людей літнього віку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*