Минув рік і… вуаля: приміщення комунальної аптеки – у приватній власності

Рік тому ми вже писали про доведення комунального підприємства “Фармація” до банкрутства та відчуження у нього ряду приміщень. Як і прогнозувалося, приміщення однієї з комунальних аптек знову тихцем перейшло у руки приватного бізнесу.

Нагадаємо, що приміщення комунальної аптеки загальною площею 138,7 кв. м за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 47 рік тому було передано на облік КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради. 23 лютого 2023 року раптово, за традиційною житомирською схемою, міська рада дозволила приватизацію вказаного приміщення приватному акціонерному товариству “Житомирський комбінат силікатних виробів”. 

А вже сьогодні за цією адресою знаходиться Аптека оптових цін. І це при тому, що незалежної оцінки відповідно до Методики оцінки майна проведено не було. А “надзвичайні поліпшення” приміщення, через які АТ була дозволена приватизація, і не помітні.

У всьому світі фармацевтична галузь – надприбуткова, і лише в нашому місті усі комунальні аптеки майже одночасно стали збитковими, а їх приміщення опинилися у приватних руках.

Будьте першим, хто прокоментував "Минув рік і… вуаля: приміщення комунальної аптеки – у приватній власності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*