Мир, душевний спокій, кар’єрний ріст, здоров’я: житомиряни розповіли, на що очікують в новому році

cropped kartinki s novym godom 2020 59 e1577719218502 - Мир, душевний спокій, кар’єрний ріст, здоров’я: житомиряни розповіли, на що очікують в новому році

Вже завтра, з 31 грудня на 1 січня, усі ми будемо зустрічати Новий 2020 рік. Багато чого сталося у 2019. Комусь цей рік приніс щастя, кар’єрний ріст, діточок, коханих, а комусь невдалі зміни в роботі чи особистому життя. Проте є гарна новина. Цей рік підходить до завершення, і є чудова нагода почати все з чистого аркуша. Журналісти Times.ZT поцікавилися у жителів Житомирської області, на що вони очікують у Новому 2020 році, чого бажають?

«Від нового 2020 року, як і від кожного року, насамперед очікую здоров’я для своїх рідних. Собі бажаю кар’єрного зросту з подальшим підвищенням грошового забезпечення та матеріального блага, звичайно, для цього прикладу максимум зусиль. В 2020 році хочу бути щасливою, і щоб мрії моїх дітей здійснювалися», — мама Олена. 

«Я надіюся, що я буду далі йти до своїх цілей і нарешті їх досягну. Хочеться, щоб люди нарешті знайшли своє місце, і зрозуміли своє покликання в житті. Надіюся, що в Україні все налагодиться, близькі мої люди будуть здорові, щасливі, і їх мрії здійснюватимуться. А ще маю величезне бажання вступити на магістратуру, в роботі досягнути кар’єрного росту і, звичайно ж, здоров’я. Все в моїх руках», — студентка Ірина.

1e5f30a4594faeaa495a3c9cde9dd38b min 1024x683 - Мир, душевний спокій, кар’єрний ріст, здоров’я: житомиряни розповіли, на що очікують в новому році

«В новому році очікую нових можливостей, спроб, чогось нового і хорошого. Якщо робити висновки цього року, хочеться душевного спокою, легкості, більше подорожей, пізнати і побачити щось нове, здійснити бодай одну мрію, і зробити щось шалене», — менежер Володимир. 

«Хочеться знайти справу, якою мені буде в кайф займатися», — студентка Аліна. 

«Щоб все було добре, кращого здоров’я, і щоб онуки приїжджали і не забували», — пенсіонерка Надія.

3IMg3g8xPRY e1577719452794 - Мир, душевний спокій, кар’єрний ріст, здоров’я: житомиряни розповіли, на що очікують в новому році

«Усім серцем бажаю, щоб у 2020 році закінчилися ця війна з Росією, і ми як раніше були „братами та сестрами“, дітки з дитячого будинку знайшли своїх батьків і їх життя змінилося в кращу сторону. Ті, хто тяжко хворі — одужали, і більше ніколи не хворіли. А ми всі не припиняли вірити в чудеса, і тоді все обов’язково буде добре», — спортсмен Олександр.

«Очікуючи нового року, ми мріємо, щоб усе погане залишилося в минулому, а добре примножилося в наступному. Особисто очікую позитивних змін у житті друзів та колег по роботі, приємних сюрпризів та несподіванок, нових цікавих знайомств і захоплюючих вражень та миру нашій країні», — журналіст Юрій.


Будьте першим, хто прокоментував "Мир, душевний спокій, кар’єрний ріст, здоров’я: житомиряни розповіли, на що очікують в новому році"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*