IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Військові запросили спортсменів заробити кошти для порятунку життя людини (ВІДЕО)

Still1212 00001 777x437 - Військові запросили спортсменів заробити кошти для порятунку життя людини (ВІДЕО)

Врятувати життя побратима: у 26-тй артилерійській бригаді ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича спортсмени з різних видів спорту провели показові виступи, щоб зібрати кошти для порятунку життя Володимира Нагребецького. Артилеристи кажуть: не залишають своїх у біді навіть після виходу на пенсію. У жовтні Володимир з високою температурою і задишкою звернувся до лікарів.

«На знімку було виявлено пухлину 8 см і вирішили його відправити на підтвердження у Житомир, де підтвердився діагноз. Він сказав, що буде старатися одужувати, жити далі, що потрібно боротися з хворобою», – розповідаєДанило Нагребецький, син військового

Збирати кошти на операції у Німеччині допомагали волонтери і військові. Зараз чоловіка у клініці Франкфурта доглядає дружина і донька.

«Зараз 6 тижнів відпочинку. І мають робити повторні аналізи, чи нам продовжувати робити такі міні операції, чи нам робити вже глобальну операцію по видаленню пухлини разом з легенею», – говорить син Володимира.

Щоб продовжити лікування, потрібно зібрати ще 29 тисяч євро. Спортсмени-військові першими відгукнулись на ідею начальника фізичної підготовки частини заробити гроші побратимові. За показові виступи кращі з них від спонсорів заходу отримали грошові призи. Чемпіон ЗСУ з боксу Олег Нейлик передає кошти синові бойового товариша.

«Для мене це важливо і для всіх учасників це важливо, бо це не малі кошти збирають. Цей військовий був дуже хороший у порівнянні як людина, хороше ставився до людей. Маємо надію, що буде все добре, що ці всі кошти зберуться і він одужає», – каже Олег Нейлик, військовослужбовець.

Підтримав Володимира і Ігор ТрОкоз, який виконав вправу жим лежачи зі 100-кг штангою.

«Ніхто на це не сподівався, що це так станеться. Усі от стараємось як хто може допомогти. Людина живе і не знає, що з нею буде завтра», – говорить Ігор Трокоз, головний сержант взводу.

Друг Володимира Нагребецького Анатолій проходив з ним службу у зоні бойових дій з 2014-го по 2017-ий роки. Разом понюхали пороху на Донеччині і Луганщині, жили в одних окопах.

«Він був фізично здоровий як духом, так і тілом. І от саме щоб скаржився на такі проблеми… Ну нежить, грип, застуда – ми не рахували за хвороби. Чесно сказати, коли сам взнав, що у нього така важка хвороба, я був просто в шоці, що у людини здорового тіла і духу таке може бути», – каже Анатолій Хмиз, старшина, друг.

Після 25-ти років служби у бригаді на пенсію 44-річний Володимир вийшов прапорщиком на посаді техніка батареї.

«Він говорив завжди так: не дай Бог буде щось серйозніше, ніж є, я завжди повернусь», – додає друг чоловіка.

Разом з колишнім військовим начфіз бригади служив в одному підрозділі. Він запросив у частину близько 50-ти спортсменів з Києва, Козятина і Бердичева, щоб підтримати друга фінансово. Каже: ніколи не думав, що біда обере здорового і міцного чоловіка.

«Мужній, сильний, вміло приймає рішення, чітко орієнтується в нестандартних ситуаціях, на таку людину можна покластися. Ніхто навіть не міг подумати, що щось з ним станеться. І буквально от він звільнився зі служби, не пройшло півроку і він уже опинився на операційному столі», – говорить Руслан Лук’янюк, начальник фізичної підготовки і спорту 26 бригади.

Звісткою про недугу побратима приголомшений і командир військового підрозділу, де Володимир служив.

«Володимир – він завжди пам’ятається тим, що під час військової служби був позитивчиком. Яка б тяжка ситуація не була, він завжди казав, що все буде добре, не переживай, прорвемся, знайдемо вихід. І оця іскра в його очах завжди давала мені таку впевненість, що в мене є декілька таких правих рук і я був упевнений, що ми виконаємо завдання», – говорить помічник начальника оперативного відділення штабу частини Роман Стецьків.

Завдяки спонсорам спортсмени передали на лікування колишнього військового 19 тисяч гривень Збір коштів триває.

«Люди дійсно бачать, куди ідуть гроші, коли це просто інформація чи просто просять – зараз люди бояться це робити. А це організована допомога, це дуже важливо», – каже Сергій Орлюк, один зі спонсорів.

«Він завжди був за Україну, казав, що Україна кожним днем все робиться краще і краще. Я прошу українців допомогти, бо мій батько воював не тільки за державний суверенітет та свою сім’ю, а і за всю Україну», – додає син Володимира.

Допомогти чоловікові у боротьбі за життя просять як рідні, так і військові.

Картки для збору коштів: 5168757404472575 Кир’янчук Ірина (донька) Номер картки німецького банку Sparda-Bank: DE60 7609 0500 0104 3056 98 AdamenkoOleg (чоловік доньки)


Будьте першим, хто прокоментував "Військові запросили спортсменів заробити кошти для порятунку життя людини (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*