Днями житомирські правоохоронці затримали 37-річного жителя обласного центру у момент продажу ним… ручних гранат. Чоловік реалізував 6 боєприпасів на одній з автозаправних станцій на околиці Житомира, заробивши таким чином 12 тисяч гривень. За висновками експертів, це дві гранати М-67 та чотири гранати Ф-1 з відповідними підривачами, придатні до вибуху.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/641af10155284542145407-1.jpg)
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. 22 березня за місцем проживання фігуранта було проведено санкціоновані обшуки.
Наразі чоловіку оголошено про підозру. Слідчі дії тривають.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/641af10329830640817936.jpg)
Нагадаємо також, що на блокпосту на Олевщині правоохоронці виявили в автомобілі цілий арсенал боєприпасів.
Будьте першим, хто прокоментував "На автозаправці у Житомирі чоловік продав 6 бойових гранат"