Вчора, 21 березня, горіла суха трава в с. Лукішки Овруцької громади Коростенського району. Про це рятувальників сповістив очевидець, який побачив з дороги густий дим уздовж поля.
Коли вогнеборці прибули за викликом на відкритій території горіла суха трава площею 1 га. Від осередку загоряння до житлових будинків була достатньо велика відстань, але за 20 метрів розташоване кладовище.
Вже за годину бійці ДСНС ліквідували займання. Для тушіння полум’я вони використовували палки-хлопавки та воду. Рятувальники успішно запобігли подальшому розповсюдженню вогню.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_14-36-19.jpg)
Загалом упродовж минулої доби в області вогнеборці ліквідували сім загорянь сухостою на загальній площі 3,6 га. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь наразі встановлюють фахівці.
Протягом останньої доби у області було зафіксовано сім випадків загорянь сухостою загальною площею 3,6 га, які були успішно ліквідовані вогнеборцями. На щастя, в результаті цих пожеж ніхто не постраждав та не загинув. Наразі фахівці встановлюють причини виникнення цих загорянь.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_14-36-16.jpg)
Нагадаємо, що в Україні заборонено спалювати сухостій. За це передбачена відповідальність.
Будьте першим, хто прокоментував "За останню добу на Житомирщині вогнеборці ліквідували 7 загорянь сухостою"