На Бердичівщині знають секрет сімейного щастя (ВІДЕО)

Родина Заріни Разпутної з Катеринівки майже вся у зборі: рідні і прийомні донечки повернулись зі школи і збираються обідати. За стіл четверо дівчаток сідають разом. Дівоче царство, жартує мама, чекає тата з заробітків і брата з армії. Але гуртом справляються по господарству, хоча починати день доводиться рано.

«В п’ять-пів п’ятої, як коли. Це у мене. А Свєту в 6 стараюсь будити, сніданок приготую, вже до школи щоб зібралися, позапліталися», – каже Заріна Разпутна, багатодітна мама.

У свої 32 Заріна – багатодітна мама. Коли народила двох доньок, зважилась із чоловіком взяти під опіку трьох рідних між собою дітей. Великій сім’ї уже 5 років. 16-річна Світланка – головна помічниця для жінки. Дівчинка вподобала дистанційне навчання і  мріє стати дизайнером одягу.

«Вдома є інтернет, тут краще. В школі дуже важко, вставати рано, а вдома встати можна і у 8-9, як коли. Хочу відкрити свій салон одягу, там будуть модні речі», – розповідає Світлана, прийомна донька.

Її сестричці Тані 11 років, дівчинка закінчує 5-ий клас.

«Я люблю більше зарубіжну літературу, фізкультуру і польську. Я мрію відкрити свій салон краси, вмію красити нігті», – говорить Таня, прийомна донька.

Таня з любов’ю розповідає про брата, який зараз служить за контрактом у Збройних Силах у Чаплинці.

«Він до нас кожен день дзвонить, питає як ми, чи ми скучаємо за ним, кажемо, так. Він нам розказує, що хоче скоріше до нас приїхати, але поки не пускають», – додає вона.

Велика родина живе у хаті Заріниних батьків. Тримають корову, бичка, свиней, качок, курей, мають великий город, тільки картоплі садять близько 70 соток. Роботи у сім’ї не цурається ніхто.

«Дівчата люблять дуже кропиву рвати для свиней. Ото люблять! Але нічого, допомагають всі разом», – жартує мама.

Маленька Віола – розрада усієї родини. Коли 5-річна дівчинка не в садочку, допомагає прибирати в хаті.

У Катеринівці Заріна працює фельдшером. Діти допомагають мамі з господарством, а та радо готує для них улюблені смаколики.

«Піцу, це я не встигла, просто не встигла. Сказала, що на вечір буде, бо обіцяла. Найменша любить просто макарони. А так, в принципі, все їдять, немає такого, щоб вони перебирали. Що приготувала, те і їдять», – говорить жінка.

4-класниця Саша у свої 10 років любить майструвати з татом, коли той вдома.

«Помагала йому строїти качелю, ще – для свиней. Ким мрію стати – ще не знаю, але маю відкрити свій фотосалон, хочу навчитися красиво фотографувати і навчаюсь, буду навчатись», – каже донька Заріни Саша.

У сім’ї намагаються не навантажувати дітей хатньою роботою. Дівчатка ходять у сільський клуб на танці, граються з друзями.

«З дівчатами у мене проблем взагалі немає, я з ними як з подружками. Так, думаю, і вони зі мною. Іноді по можливості, але свого транспорту нема, діти люблять їздити в аквапарк. Рідко, але буває», – розповідає Заріна.

У Швайківській громаді є 2 родини з прийомними дітьми, каже голова Габріел Мкртчян, Заріна досі не зверталась до керівництва громади ні за якою допомогою.

«Там, де є діти, там село має своє майбутнє Наскільки вони дружні! Я приємно вражений. Заріна і її чоловік не ділять своїх дітей і прийомних. Честь і хвала таким людям!» – говорить голова Швайківської ОТГ  Габріел Мкртчян.

Багатодітна мама окрім хатніх і сімейних клопотів ще й депутат громади.  У Міжнародний день сім’ї розповідає: секрет сімейного щастя в тому, щоб всі були здорові. І дружні, додають діти.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині знають секрет сімейного щастя (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*