На Чернігівщині затримали членів міжрегіональної злочинної організації, які збували амфетамін на Житомирщині

Днями на Чернігівщині правоохоронці затримали затримали членів міжрегіональної злочинної організації, які організували канал розповсюдження амфетаміну на території кількох областей, в тому числі і Житомирської.

Серед підозрюваних — 39-річний утриманець виправної установи на території Вінницької області та його шестеро спільників, які знаходилися на волі.

Збували наркотичні засоби ділки на території Житомира, Чернівців та області, а також у столиці.

У кожному з перелічених міст знаходився учасник злочинного угруповання, який відповідав за наркотрафік на ввіреній йому території. Заборонені речовини фігуранти пересилали територією України за допомогою поштових сервісів, де на місцях розфасовували та збували товар серед населення.

Для ведення звітності керівник чернівецької ланки злочинної групи залучив до протиправної діяльності свою співмешканку. Вона відповідала за «бухгалтерію» угруповання та проводила грошові розрахунки з фігурантами.

В рамках слідства у підозрюваних було проведено 14 обшуків на території кількох регіонів за місцями проживання, в транспортних засобах фігурантів та у виправній колонії на Вінниччині.

В результаті було вилучено предмети для виготовлення та фасування амфетаміну, 250 тис. грн, мобільні телефони, ноутбуки, банківські картки та «чорнові» записи.

Шістьох ділків із волі затримано. Організатору та членам злочинної організації повідомлено про підозру за ч. 1 та 2 ст. 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) та ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Нині вирішується питання про обрання усім фігурантам запобіжних заходів. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до протиправної діяльності.

Нагадаємо також, що житомирське подружжя організовало в місті амфетамінову лабораторію.

Будьте першим, хто прокоментував "На Чернігівщині затримали членів міжрегіональної злочинної організації, які збували амфетамін на Житомирщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*