Сімейний бізнес: житомирське подружжя організовало в місті амфетамінову лабораторію

Прибутковий бізнес з виготовлення і збуту амфетаміну у Житомирі,налагодило подружжя місцевих мешканців: 25-річний житомирянин та його 23-річна співмешканка.

Згідно матеріаалів слідства, прекурсори для психотропу пара замовляла через поштові надходження з різних регіонів України. Самі ж лабораторії конспірували в орендованих квартирах м. Житомира. Продаж психотропу, розфасований дозами, здійснювали за попередньою домовленістю. За попередніми підрахунками, щомісяця підприємливе подружжя заробляло до, кількох сотень тисяч гривень.

18 лютого в орендованому фігурантами приміщенні у Житомирі правоохоронці провели санкціонований обшук. В результаті з помешкання подружжя вилучили специфічні рідини, порошкоподібні та кристалічні речовини, посуд і обладнання, яке використовувалось для виготовлення психотропу, тощо.

Наразі усі знахідки направлено на відповідні експертні дослідження.

Співмешканців затримали. Нині обом про підозру у вчиненні низки кримінальних діянь: за ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), чч. 2,3 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Наразі за рішенням суду чоловіка взято під варту з можливістю внесення застави – 214 720 гривень, триває визначення запобіжного заходу для жінки. Окрім того, правоохоронці встановлюють й інших причетних до вказаного “бізнесу” осіб.

Тепер сімейному підряду загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо також, що у Бердичеві правоохоронці вилучили у закладчика 75 доз психотропу.

Будьте першим, хто прокоментував "Сімейний бізнес: житомирське подружжя організовало в місті амфетамінову лабораторію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*