росія планує поглинути білорусь вже до 2030 року

Вже до 2030 року білорусь стане частиною росії. Принаймні про такі цілі кремля йдеться у внутрішіх документах російської влади під назвою “Стратегічні цілі російської федерації в білорусі”.

Документ, який днями потрапив до рук журналістів та був ними оприлюднений, створений ще влітку 2021 року. Він містить 17 сторінок і був створений за участі декількох відомств: адміністрації президента, служби зовнішньої розвідки, ФСБ, ГРУ та Генштаба збройних сил. Його ідентичність вже доведено.

Відповідно до документу рашисти планують в рамках “Союзної держави” встановити домінацію російської мови над білоруською, підлаштувати білоруське законодавство під російське та підпорядкувати собі суспільно-політичне, торгове, наукове та культурне життя білорусі. Розголос таких кремлівських планів практично не здивував світових політиків та посадовців.

Цілі Росії щодо Білорусі ті ж, що і щодо України. Тільки в Білорусі вона покладається на примус, а не на війну. Її кінцевою метою, як і раніше, є масова інкорпорація“,

– прокоментував документ посол США в ОБСЄ Майкл Карпентер.

Поки ж росія докладає максимум зусиль аби втягнути білорусь у війну з Україною. Однак, за даними розвідки, якщо це і вдасться, то не найближчими тижнями. Адже наразі ні сил, ні засобів для вторгнення з території білорусі немає.

Будьте першим, хто прокоментував "росія планує поглинути білорусь вже до 2030 року"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*