На дорогах України проводитимуть техогляд транспорту за допомогою поліцейського спецавтомобілю з мобільною діагностичною станцією (ФОТО) | Times ZT

На дорогах України проводитимуть техогляд транспорту за допомогою поліцейського спецавтомобілю з мобільною діагностичною станцією (ФОТО)

В Україні з 12 листопада перевірятимуть вантажівки понад 3,5 тон та причепи до них. Також перевірка “зачепить” не приватні автобуси та автомобілі таксі.

Вказану інформацію оприлюднив перший заступник керівника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Згідно його слів, великогабаритний транспорт перевірятиме спеціальна мобільна поліцейська станція, оснащена модерновим обладнанням.

За допомогою спецобладнання правоохоронці матимуть змогу вимірювати параметри світла фар автомобілів, залишкову висоту малюнка протектора шин, коефіцієнт димності дизельих двигунів, проводити аналізи викидів вихлопних газів бензинових та газобензинових двигунів, здійснювати вимірювання коефіцієнта димності двигунів та інші елементи транспортних засобів.

Наразі такі поліцейські мобільні станції отримали вже всі підрозділи патрульних у всіх регіонах країни.

Зазначається також, що такі перевірки не “зачеплять” приватний транспорт.

Нагадаємо, що у ПДР внесли низку змін: тепер в країні з`являться нові дорожні знаки та розмітка

Будьте першим, хто прокоментував "На дорогах України проводитимуть техогляд транспорту за допомогою поліцейського спецавтомобілю з мобільною діагностичною станцією (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*