Житомирська ОДА та РДА області “позбулися” шести працівників через відсутність ковід-сертифікату

Житомирська обласна державна адміністрація відсторонила від роботи одного зі своїх працівників через відмову пройти щеплення проти коронавірусу. У райдежадміністраціях області таких співробітників п`ять.

Вказану інформацію в середу, 11 листопада, під час чергового онлайн-брифінгу оприлюднила перша заступниця керівника області Наталя Остапченко.

«Що стосується людей, які працюють в обласній державній адміністрації, державних службовців, а також районних державних адміністрацій, то в обласній державній адміністрації одна людина відсторонена від роботи – та, яка відмовилася проходити щеплення. І в районних державних адміністраціях таких людей – п’ять», – доповіла чиновниця.

Вона також озвучила загальні статистичні дані стосовно вакцинації населення Житомирської області та відзначила, що наразі вакцинальна кампанія не така активна, як планувалося. Загалом упродовж тижня на Житомирщині вакцинувалися 45 тисяч осіб, а зі старту кампанії – 624 717 жителів.

Нагадаємо, що через невакцинованих працівників на Житомирщині не працює майже 300 закладів освіти

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська ОДА та РДА області “позбулися” шести працівників через відсутність ковід-сертифікату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*