На фестивалі дерунів у Коростені зібрали більше 90 тисяч гривень на допомогу ЗСУ | Times ZT

На фестивалі дерунів у Коростені зібрали більше 90 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

Цьогоріч традиційний фестиваль дерунів у Коростені відбувся у дещо зміненому форматі. І навіть гучної реклами, яка скликала на деруни всю Україну, не було. Проте 8 вересня в місті просто неба все таки насмажили смаколиків, а від продажу частування виручили 93 896,41 грн.

“За 7 місяців війни у місті вибудувалась та укріпилась ще одна потужна гілка влади – волонтери! Тісна співпраця міської ради з волонтерством – запорука Перемоги.

Саме тому, Командою фестивалю, Благодійним Фондом Відважні та усіма дотичними одноголосно було прийнято рішення, що всі виручені кошти будуть передані волонтерам, напрямок діяльності яких – підтримка та допомога ЗСУ” – сповістили Волонтери Фортуни ГО

Міський голова Коростеня Володимир Москаленко провів особисту зустріч з захисниками та захисницями, що обороняють кордони нашої області. І тепер громада чекає на відповідь, що з необхідного їм потрібно придбати. 

Крім того Волонтери Фортуни ГО отримали запит на термобілизну і спільним рішенням було закупити необхідну кількість комплектів на 32800 грн від зібраної суми на фестивалі.

І вже на цих вихідних Волонтери Фортуни ГО їдуть на схід, на 0 до коростенців, щоб відвезти теплі обійми у вигляді термобілизни та багато іншого!

“ЗАЛИШОК СУМИ 61 096,41 грн ми резервуємо на рахунках Волонтери Фортуни ГО та очікуємо відповіді від ЗСУ”, – звітують волонтери.

Жителі Житомирщини перерахували до бюджету більше пів мільярда гривень військового податку

«Marvel» знімав кіно зовсім не про тих», – сестра звільненого з полону пресофіцера «Азову» Дмитра Козацького (ФОТО та ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "На фестивалі дерунів у Коростені зібрали більше 90 тисяч гривень на допомогу ЗСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*