На Хорошівщині домашньому тирану загрожує ув`язнення

Упродовж останнього року до пулинських правоохоронців неодноразово зверталася місцева мешканка з приводу домашньої тиранії. ЇЇ 44-річний чоловік систематично ображав та принижував її та інших членів родини. Іноді, дружина з дочкою-підлітком та тещею шукали прихисток деінде, оскільки знаходитись дома було не можливо через його черговий скандал.

Чоловік не працює та зловживає алкоголем. Спочатку родина намагалася вирішити проблему самостійно, однак з часом ситуація лише погіршилася. Відтак дружина звернулася за допомогою до правоохоронців.

Тривалий час спеціалісти працювали з родиною. Щодо домашнього тирана неодноразово складалися адміністративні протоколи та виносилися термінові заборонні приписи. Проте таких заходів виявилося недостатньо.

Відтак днями правоохоронці повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. 13 лютого обвинувальний акт відносно кривдника було скеровано до суду.

Тепер тирану загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, чи обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо також, що по 15 діб присудили двом сімейним тиранам зі Звягельщини за знущання над рідними.

Будьте першим, хто прокоментував "На Хорошівщині домашньому тирану загрожує ув`язнення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*