Дитячий фонд ООН шукає на Житомирщині менторів та менторок для роботи з молоддю

Нещодавно на Житомирщині вперше відбувся навчальний тренінг інноваційної програми для молоді UPSHIFT, яку реалізує громадська організація «Інститут Креативних Інновацій». Вказана програма дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Протягом усього тренінгу вісім молодіжних командм розробили власні проєкти та отримали фінансування на їх впровадження на суму близько 60 тис. гривень.

Завдяки UPSHIFT у мене повністю змінився кругозір. Я зрозуміла, що бути вільною у власній думці та не боятися відкривати для себе щось нове – класно. Це стало своєрідною мотивацією, що потрібно йти до своєї мети і не здаватись. Тому, я думаю, що наша команда під назвою “ТЕМП” зможе втілити в реальність задуманий проєкт! Ми хочемо створити простір, де молодь буде отримувати культурне дозвілля. На тренінгу з командою і менторами ми обговорили, яким хочемо бачити цей простір. А зараз вже починаємо втілювати його у реальність!”,

— розповіла учасниця програми Анна Прибудько.

Перший набір до програми був присвячений підтримці та розвитку молодих людей через молодіжні центри, простори, хаби. Наразі ж дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) до 19 лютого розшукує на Житомирщині менторів та менторок для роботи з молоддю в режимі офлайн.

Зареєструватися та дізнатися більше можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1M9uxqDGSrNggguQySHVSPbV…/edit

Будьте першим, хто прокоментував "Дитячий фонд ООН шукає на Житомирщині менторів та менторок для роботи з молоддю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*