Минулої доби коростенські вогнеборці ліквідували пожежу причепу вантажівки, в якій знаходилося 22 т палива для твердопаливного котла.
Загоряння сталося поблизу с. Лісівщина Ушомирської територіальної громади Коростенського району. Коли бійці ДСНС прибули за викликом, з-під його коліс вантажівки виднілося полум`я, а від тентованого причіпу йшло сильне задимлення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_13-34-14.jpg)
Відтак на підмогу було викликано друге відділення бійців-рятувальників. Їм довелося вручну розвантажувати пелети з паливом. Паралельно з цим на приборкання полум’я було подано два водяні стволи. Значне пожежне навантаження створювало легкозаймистість та щільність палива.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_11-46-22.jpg)
Ліквідувати пожежу вдалося лише за годину. На щастя, рятувальники не допустили поширення загоряння на весь причіп, тим самим врятувавши близько 16 т паливних пелет.
Наразі експерти ДСНС встановлюють усі обставини даної пожежі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_11-46-23-576x1024.jpg)
Нагадаємо також, що з початку року на Житомирщині через паління сухостою вигоріло понад 241 га.
Будьте першим, хто прокоментував "На Коростенщині горіла вантажівка, в якій знаходилося 22 т палива (ФОТО)"