На Коростенщині група нелегальних добувачів піску завдала шкоди довкіллю на майже 10 млн гривень

28 лютого правоохоронці оголосили про підозру трьом ділкам, які на території двох громад Коростенського району організували промисловий видобуток піску без жодних дозволів. Через такі дії на земельних ділянках відбулись незворотні екологічні порушення, що не підлягають відтворенню упродовж тривалого часу.

Загалом, за висновками інженерно-екологічної експертизи, державі була завдана матеріальна шкода у понад 9,8 мільйонів гривень.

Організував незаконний бізнес 57-річний місцевий мешканець. Він придбав вантажні автомобілі та спеціалізовану техніку, яку й використовував для незаконного видобутку піску. До своєї діяльності він залучив 30-річного сина та 47-річного родича, які працювали водіями на вантажівках, а сам він екскаватором проводив навантаження видобутої ґрунтосуміші.

За матеріалами слідства, ще до 2020 року нелегально створили кар’єр на площі понад 6 га в одній з громад Коростенського району. А згодом такий же кар’єр вони створили на території іншої сільської ради у районі.

У серпні 2022 року правоохоронці провели обшук у м. Коростені, на ділянці, що належить підприємцю. Там виявили автомобілі з піском у причепах та уже розвантажені тонни суміші.

Тепер ділкам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Нагадаємо також, що правоохоронці викрили житомирянина у неодноразовому незаконному видобутку піску.

Будьте першим, хто прокоментував "На Коростенщині група нелегальних добувачів піску завдала шкоди довкіллю на майже 10 млн гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*