Житомирські фармацевти виготовляли ліки для поранених від ракетного обстрілу в Дніпрі

Сьогодні, 1 березня, під час засідання виконавчого комітету КП «Аптека 127» звітувала про фінансовий план на поточний рік. 

Директор комунального підприємства Владислав Козловський зазначив, «Аптека 127» відстає по показникам 2002 року, втім непогано пережила перший рік війни:

«2022 рік був складним для всіх нас. Перше півріччя нашої аптеки було з мінусовими показниками, закінчили ми рік непогано. Мінуси ми закрили. За 2023 рік ми працюємо з великою кількістю пільгового забезпечення. Також ми співпрацюємо з громадами, які знаходяться поруч: Станишівська, Новогуйвинська, Коростишівська. Закриваємо своїм виробництва чимало закладів охорони здоров’я не лише в Житомирі, а і область. Хоч по показникам 2002 року станом на зараз ми відстаємо». 

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, фармацевти «Аптеки 127» виготовляли ліки для поранених від ракетного удару по багатоповерхівці в Дніпрі:

«Додам, що у нас є аптечні пункти за адресами: вул. Лесі Українки, 16, там переважно відпуск іде інсуліну, і зараз ми плануємо на вул. Великій Бердичівській, 32 також відпускати, і на території лікарні №2. І я хочу подякувати, бо це єдина аптека, працівники якої виготовили ліки для поранених у Дніпрі. Їх з Дніпра перевезли в Київ, і ліки ці не можна було дістати, бо вони не завозилися, а фармацевти їх виготовили по спеціальній рецептурі та передали на Київ».

Нагадаємо, пункти Незламності Житомира отримали 40 Starlink (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські фармацевти виготовляли ліки для поранених від ракетного обстрілу в Дніпрі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*