На КП “Житомиртеплокомуненерго” пояснили причини перебоїв з опаленням у деяких будинках міста

На КП "Житомиртеплокомуненерго" пояснили причини перебоїв з опаленням у деяких будинках міста

На сьогодну Житомирі повністю без опалення лишилися мешканці 8 будинків. У 2 будинках за адресами вул. С. Бендери, 3 та 5 опалення відсутнє через ремонтні роботи ЖТКЕ, у інших 6 – через ремонти внутрішніх мереж, які проводять ОСББ та керуючі компанії. Окрім того, в частині будинків наразі спостерігається нерівномірний розподіл теплопостаання як між різними квартирами так і всередині однієї квартири.

НА КП “Житомиртеплокомуненерго” пояснили причини таких нюансів та порадили звертатися для вирішення цих проблем до голів ОСББ.

“Зважаючи на різні нюанси, пов’язані із опаленням в наших будинках, можна сказати, що не всі вони є однаково готові до запуску теплопостачання. Деякі з них мають проблеми з належним запуском системи опалення, і це часто призводить до того, що в радіаторах і трубах накопичується повітря. Це може призвести до того, що в деяких кімнатах радіатори залишаються холодними, навіть коли система опалення працює на повну потужність.

Ситуація потребує нашої спільної уваги та відповідного втручання з боку ОСББ і управляючих компаній. Існують будинки, де розподіл тепла може бути нерівномірним, і це може призводити до перегріву верхніх поверхів або недоліку тепла на нижніх. Будинки можуть самі регулювати ці моменти, і голова ОСББ має можливість контролювати цей процес та вносити необхідні корективи для забезпечення комфортного опалення для всіх мешканців.

Якщо ваш будинок не входить до переліку, зазначеного вище, просимо вас звертатися в першу чергу до ОСББ та керуючих компаній. Їхні представники мають контакти з начальниками дільниць ЖТКЕ, які обслуговують будинки. Нагадуємо, що ЖТКЕ опікується лише зовнішніми мережами, внутрішньою системою опалення будинку займаються ОСББ та керуючі компанії,”

– зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, що офіційно опалювальний сезон у Житомирі почався 16 жовтня. Однак через різке потепління на вулиці деякий час котельні у місті працювали лише вночі. Наразі більшість з них вже переведена у постійний режим роботи.

Будьте першим, хто прокоментував "На КП “Житомиртеплокомуненерго” пояснили причини перебоїв з опаленням у деяких будинках міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*