На КП “Житомирводоканал” попередили містян про шахраїв, які під виглядом комунальників, намагаються потрапити у квартири

На КП "Житомирводоканал" попередили містян про шахраїв, які під виглядом комунальників, намагаються потрапити у квартири

У Житомирі активізувалися шахраї, які представляються працівниками водоканалу та намагаються потрапити до квартир довірливих містян. Про це повідомили на КП “Житомирводоканал”.

“Сьогодні до однієї із квартир будинку, що знаходиться на вул. Вітрука, 33, намагалися потрапити двоє чоловіків, які представилися працівниками КП «Житомирводоканал». Закликаємо всіх житомирян бути обачними – не допускати до помешкання осіб, які не мають документів, що засвідчують особу. Доводимо до відома громади, що слюсарі-сантехніки перед тим, як прийти на розпломбування, опломбування чи встановлення лічильника, попереджають споживачів дзвінками, тобто приходять лише в узгоджений день та час,”

– йдеться у повідомленні.

Окрім того, на підприємстві наголошують, що працівники водоканалу ніколи не беруть гроші у споживачів, адже усі оплати за послуги проводяться винятково через термінал.

У разі виникнення сумнівів та для уточнення інформації житомирян закликають у подібних ситуація попередньо зателефонувати на “гарячу лінію” підприємства за номером: 0 800 752 553.

Нагадаємо також, що КП “Житомирводоканал” організував підвіз води до будинку, мешканці якого сьогодні залишились без води.

Будьте першим, хто прокоментував "На КП “Житомирводоканал” попередили містян про шахраїв, які під виглядом комунальників, намагаються потрапити у квартири"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*