На масксітки і окопні свічки: у Житомирі дитячий центр частину прибутку щомісяця віддає для ЗСУ (ФОТО)

Навчально-розважальний дитячий центр «Timmi» у Житомирі працює з жовтня 2019 року із вимушеними перервами через карантинні обмеження у період пандемії коронавірусу та початок повномасштабного вторгнення російських військ. Надають послуги у сфері розваг для дітей – організація та проведення святкових заходів з нагоди днів народжень, тематичних свят, а також розвиваючі заняття для дітей від одного року і до 1 класу.

«Створюючи «Timmi», – каже Аліна Кульчицька, – прагнули, щоб було затишно, комфортно, цікаво та корисно дітям і батькам. Спершу довелося пережити дві хвилі ковіду, але втрималися на плаву і згодом все налагодилося. Тоді здавалося, що це найстрашніше, що може бути, та, на жаль, ми всі помилялися. Ранок 24 лютого змінив життя остаточно, розділив на «до» і «після».

У нашому колективі переважно працюють дівчата, тож після ракетних обстрілів та активних бойових дій на території багатьох регіонів, вони були змушені виїхати з міста. Центр призупинив свою роботу і до травня ми взагалі не працювали. Поступово додому почали повертатися співробітники, постійні клієнти і тоді ми прийняли рішення, що з 11 травня повертаємося до роботи. Для себе поставили єдину умову – ми працюємо, сплачуємо податки, забезпечуємо робочими місцями, але разом з тим допомагаємо нашим ЗСУ.

Наша вдячність за можливість продовжувати діяльність конвертувалася у реальні кошти, які переказували волонтерам, що опікуються військовими. Втім, це не великі фонди чи організації, а саме наші місцеві волонтери, чиї дописи я побачила у соцмережі, а потім сходила до них особисто, поспілкувалася, побачила скільки часу і зусиль докладають задля результату. На постійній основі працюємо із двома – Анастасією Нестеровою, яка разом з іншими волонтерами у майстерні «Свій за Свого» виготовляють маскувальні сітки, кікімори, кавери (нашоломники), Тетяною Телегіною, яка з подругами і знайомими організували міні-штаб по плетінню сіток, а в зимовий час ще й виготовляють окопні свічки. До речі, Анастасія у цьому напрямку працює з 2014-го і мені дійсно прикро, що раніше не приділяла належної уваги цьому питанню. На 100 % впевнені, що всі кошти йдуть саме на закупівлю необхідних матеріалів. Дівчата роблять гарну справу, не покладаючи рук.».

У дитячому центрі «Timmi» 10% від проведення кожного Дня народження збирають протягом місяця, сумують, а далі ділять між двома волонтерками. Суми щоразу виходять різні – не менше 10 тисяч гривень, але це суттєва підтримка. Завдяки цьому купують парафін і віск для свічок та основи для маскувальних сіток. Усі звіти про волонтерську діяльність публікують на сторінці закладу в соцмережі.

У період новорічних свят колектив «Timmi» долучився до проведення свята для дітей ВПО, а також забезпечили їх подарунками.

Юлія Демусь

Виготовили для воїнів ексклюзивне мило (ФОТО)

«Шоколад для ЗСУ»: у школах і закладах Житомира розмістили скриньки для збору солодощів для військових (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "На масксітки і окопні свічки: у Житомирі дитячий центр частину прибутку щомісяця віддає для ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*