На момент існування коронавірусу в Україні послаблять умови виклику “швидкої”

Screenshot 8 - На момент існування коронавірусу в Україні послаблять умови виклику "швидкої"

У вівторок, 3 березня, в Україні офіційно підтвердили перший випадок коронавірусу

“Не було б щастя та нещастя допомогло” – розповсюджена приказка, котра, дуже чітко демонструє ситуацію, котра зараз відбувається в Україні. Відтепер “карета” меддопомоги максимально швидко приїжджатиме на виклики до людей із температурою та найменшої підозри на коронавірус. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Луфер. При цьому, буквально нещодавно в державі були введені нові, більш “жорсткі” норми виклику бригади “швидкої”.

Зараз же, з появою в державі небезпечної інфекції, тимчасово змінюються правила виклику як невідкладної допомоги, так і лікарів.

“Зараз ми працюємо над тим, аби кардинально змінити можливість та порядок виклику “швидкої” та лікарів саме під час періоду, коли є загроза таких випадків. Для того, щоб медичний працівник мав змогу приїхати додому, аби хворий не подорожував містом, не контактуючи з іншими людьми”, – наголосив Луфер.

Також чиновник заспокоїв присутніх та наголосив, що медики чітко знають, як поводити сеье під час підозри на коронавірус.

А ми нагадаємо, про рекомендації, які допоможуть вберегтися від коронавірусу.

Будьте першим, хто прокоментував "На момент існування коронавірусу в Україні послаблять умови виклику “швидкої”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*