На Михайлівській організували низку заходів до Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, у Житомирі для малечі організували розважальні та розвиваючі заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Основні активності відбуваються на вулиці Михайлівській. Там дітей розважав пес Азарт, а БФ «Карітас-Житомир» підготували низку майстер-класів для юних містян.

За словами координаторки простору, дружнього до дитини, Ніни, до 19:00 діти можуть приєднатися до майстер-класів по виготовленню патріотичних браслетів та паперових саморобок:

«У нас сьогодні дві основні локації: на одній у нас відбувається плетіння патріотичних браслетів. Дітки власноруч їх плетуть з синьо-жовтих стрічок. На іншій локації наша колега, пані Ксенія, психолог, вона робить саморобки паперові для діток. Також ми роздаємо солодощі, кульки. Ми плануємо анонсувати набір у дитячий табір. Ми тут з 13:00 і плануємо бути до 19:00. Можуть приєднуватися діти різного віку. Головне – щоб у дитини було бажання зробити щось».

Також для малечі приготували виступи службових собак, солодощі, театральні виступи від місцевих студій. Ввечері на Михайлівські відбудеться святковий концерт «Ми діти твої, Україно!». Також там презентують табори організованого дозвілля та відпочинку.

Нагадаємо, житомирян закликають долучитися до акції «Здай кров – врятуй дитину!».

Будьте першим, хто прокоментував "На Михайлівській організували низку заходів до Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*