На новій лінії за 4 млн. грн. їздять порожні тролейбуси

Від 2 липня 2018 р. тролейбуси почали курсувати по вулиці Промисловій. У цьому напрямку працюють два маршрути: 7А та 10. На будівництво нової лінії місто виділило понад 4 млн. грн. На тверде переконання чиновників, у цій промзоні працюють понад 4,5 тис. житомирян – на яких, власне, і був розрахунок…

Але аншлагу у тролейбусах поки що нема. Про це розповіла кондуктор ЖТТУ, що працює на маршруті 7А: «На даний момент, я б не сказала, що дуже багато пасажирів. Про новий маршрут мало хто знає…» Загалом маршрут 7А ще менш популярний, ніж 10. На кінцеві зупинки цього напрямку городяни їздять переважно зранку та ввечері, у так звані години пік.

Також варто зазначити, що городяни, які працюють на вул. Промисловій, щоб дістатися додому чи на роботу – користуються як електротранспортом, так і маршрутками. Окрім того, найбільші підприємства, які знаходяться у даному районі міста, возять своїх працівників на роботу та з роботи безкоштовно, використовуючи орендовані автобуси. Невже міська влада не врахувала ці моменти?

Єдиною очевидною вигодою для ЖТТУ є те, що новими маршрутами користуються переважно громадяни, які платять за проїзд. Пенсіонерів та інших пільговиків дуже мало. Зараз на маршрутах по вул. Промисловій загалом ходять 15 тролейбусів. Їх ми можемо спостерігати лише у будні дні. У вихідні електротранспорт не ходить, бо у суботу і неділю тут ніхто не працює. І майже ніхто постійно не живе.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "На новій лінії за 4 млн. грн. їздять порожні тролейбуси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*