До кінця року на освіту та медицину у бюджеті Житомира не вистачає майже 40 мільйонів

На зарплатню житомирським медикам та освітянам до кінця року не вистачає близько 40 мільйонів гривень. Про це Times.Zt повідомили у міській раді.

Незважаючи на дофінансування медичної галузі з міського бюджету, до кінця 2018 року дефіцит коштів становить близько 17 мільйонів гривень.

«Дефіцит коштів до кінця року становить близько 17 мільйонів гривень. За жовтень зарплатня виплачується в повному обсязі. Грудень у нас не забезпечений, але ми очікуємо медичної субвенції. Ми написали листи в Міністерство охорони здоров’я, адже наприкінці року можливо буде додатково розподіл медичної субвенції. На сьогодні з міського бюджету на зарплатню медикам вже виділили близько 20 мільйонів і покрито недостатність коштів», – розповіла начальниця управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

Схожа ситуація з недофінансуванням і у житомирських освітян. За інформацією Валентина Арендарчука, дефіцит коштів на освіту становить близько 23 мільйонів гривень.

«До кінця року дефіцит коштів є – 23 мільйони. Зараз заборгованості немає, поки йде все нормально. Найпроблемнішою ситуація може бути в кінці року, але ми зробимо все можливе для того, щоб це не було відчутно. Протягом року ми звертаємося до міністерств, адже дефіцит був ще з початку цього року», – пояснив начальник управління освіти міської ради.

Будьте першим, хто прокоментував "До кінця року на освіту та медицину у бюджеті Житомира не вистачає майже 40 мільйонів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*