Міська рада продала 5 комунальних будівель майже за 25 мільйонів

Житомирська влада продала 5 комунальних об’єктів через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі» майже за 25 мільйонів гривень. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

За даними міськради, по двох приміщеннях вже укладені договори купівлі-продажу, ще по трьох – триває підписання протоколів за результатами електронних торгів. Загальна вартість усіх проданих об’єктів – понад 24, 5 млн грн.

«Ми задоволені результатами проведених аукціонів з продажу трьох магазинів міста. До прикладу, ціна за один квадратний метр приміщення магазину за адресою: Перемоги, 52 становила 53 тис. грн. Непогано пішли і приміщення магазинів по вул. Михайла Грушевського, 14/20 (41 тис. грн за кв. м) та по вул. Бердичівській, 35 (47,3 тис. грн за кв. м). Тобто, початкова ціна зросла більш ніж у три рази, що є позитивним показником», – повідомила Олена Кравчук.

За словами міського голови, торги показали, що потенціал Житомира недооцінений.

«Покупці цієї нерухомості житомиряни чи жителі області. У нас придбали комунальні об’єкти за ціною в 53 тисячі гривень за метр квадратний. Це дуже хороша ціна, якщо порівнювати з середніми цінами по Україні. Це ще раз доводить, що ефективне управління комунальним майном можливе тільки при прозорих процедурах, типу відкритих конкурсів чи аукціонів», – поляснив Сергій Сухомлин.

Будьте першим, хто прокоментував "Міська рада продала 5 комунальних будівель майже за 25 мільйонів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*