На росії сьогодні ніч була дуже не спокійна (ВІДЕО)

На росії сьогодні ніч була дуже не спокійна

Доки російські військові вкотре терорризували населення України, на саму росію прилетів “бумеранг”, точніше “бумеранги”.

Зокрема, в результаті “відмінної роботи російського ППО”, понад 10 вибухів чули мешканці Пскова. Вони і зафіксували роботу місцевої протиповітряної оборони.

В результаті відвідин бавовнятком військового аеродрому “Крєсти” та Черьохінської військової бази, було пошкоджено 4 військово-транспортні літаки Іл-76. Ремонту авіазасоби не підлягають. Також удар було завдано по сховищу палива, яке знаходиться в районі аеропорту.

В результаті за кілька хвилин після “роботи ППО” у Пскові було введено план “Едельвейс”, а спецслужби перевели на посилений режим. Всьому особовому складу видали зброю, засоби захисту та виставили на вулиці для охорони.

Більшість співробітників оточила аеропорт. Туди ж згодом доставили і кілька автобусів із поліцейськими.

А вже сьогодні, 30 серпня, у псковському аеропорту скасовано всі рейси. За офіційною інформацією, для з’ясування характеру можливого пошкодження злітно-посадкової смуги.

“Спрацювало ППО” і в Брянську. Двічі. Однак, в результаті “падіння уламків”, на території найбільшого в Росії виробника мікроелектроніки «Кремній ЕЛ» виникла масштабна пожежа. За офіційною інформацією, горіли 40 квадратів у 16-му корпусі заводу. Вогонь ліквідували лише о 01.50.

В Тульській області, а також над частиною Московської області, у Рязані та над частиною Калузької області було зупинено авіасполучення та оголошено режим “Ковьор”. У московських аеропортах було затримано більшість рейсів.

Окрім того, губернатор Орловської області рф Кличков повідомив, що над регіоном було збито два українських безпілотники. Ну і, за традицією, інформації про пошкодження та постраждалих немає.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії сьогодні ніч була дуже не спокійна (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*