На росії заявили, що мобілізовані росіяни повернуться додому лише після закінчення так званої сво, бо ротації не буде

російське керівництво заявило, що мобілізовані росіяни зможуть повернутися додому тільки після закінчення війни. Причиною такого рішення є небажання влади проводити чергову відкриту мобілізацію напередодні виборів.

“Вони повернуться додому після завершення спеціальної військової операції. Ротація ніяка не передбачена. Їм належить відпустка за кожні шість прослужених місяців”,

— заявив керівник комітету держдуми рф з оборони андрій картаполов.

При цьому депутат держдуми андрій гурульов пояснив таке рішення тим, що не бачить, яким чином можна було б проводити ротацію, бо, нової мобілізації точно не буде, адже нова хвиля буде неефективною, і економіка рф втратить робочі руки. Разом з тим посадовець наголосив, що аби допомогти мобілізованим, наразі триває набір контрактних службовців.

Таким чином, російськім мобікам, які вже 11 місяців тероризують населення України та знущаються з української землі, не залишається нічого іншого як в тій землі і залишитися.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії заявили, що мобілізовані росіяни повернуться додому лише після закінчення так званої сво, бо ротації не буде"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*