На Ружинщині суд повернув громаді незаконно приватизовану греблю

На Ружинщині суд повернув громаді незаконно приватизовану греблю

На Ружинщині прокуратура через суд скасувала незаконну приватизацію місцевої греблі. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної прокуратури.

За позовом Бердичівської окружної прокуратури скасовано незаконне право власності на гідроспоруду, що на ставку Ружинщини.

Відтак греблю, яка є частиною земельної ділянки водного фонду площею 6,3 га, що за межами с. Вишневе Бердичівського району, повернуть громаді,”

– йдеться у повідомленні.

Відомо, що попередньо греблю вартістю понад 1 млн грн незаконно приватизував житель смт Ружин, абсолютно проігнорувавши закон, що забороняє передачу у приватну власність об’єкти комунальної власності, які є частиною землі водного фонду.

Більше того, згодом чоловік, аргументуючи тим, що має право власності на гідроспоруду, на позаконкурсних умовах уклав договір оренди усієї земельної ділянки. Це позбавило Ружинську селищну раду можливості передати в користування земельну ділянку водного фонду на вигідніших умовах. Відтак, врахувавши усі порушення, прокуратура звернулася до суду задля скасування незаконної приватизації греблі.

Нагадаємо також, що землю колишньої човнової станції у Житомирі суд постановив повернути державі.

Будьте першим, хто прокоментував "На Ружинщині суд повернув громаді незаконно приватизовану греблю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*