На що звернути увагу, вибираючи тумбу під телевізор Р

Телевізор з самого своєї появи в будинку стає центральною частиною. Перед ним збирається все сім’я для перегляду новин, фільмів, улюблених передач. Популярність телевізора автоматично зробила дуже затребуваними тумби для його установки. У них специфічна конструкція, і основне призначення — створити зручне місце для телевізора. Великий асортимент моделей представлений в онлайн і офлайн-магазинах меблів Dybok.

 

Якими бувають тумбочки під телевізор

Тумби під TV бувають різних типів, в залежності від конструктивних особливостей. А саме:

  • кутова конструкція. Підходить для моделей телевізорів з невеликою діагоналлю. Подібне рішення дозволяє ефективно використовувати кут;
  • тумба-комод. У ящиках комода зручно зберігати пульт, журнали, програму передач або інші дрібниці;
  • столик. Може оснащуватися коліщатками, тому є практичним мобільним варіантом. За зовнішнім виглядом нагадує журнальний столик, але нижче і має відкриті полиці для мультимедійної апаратури;
  • обертова. Вона компактна, може мати спеціальну ніжку, за рахунок якої конструкція здатна крутитися цілком. В інших варіантах можливе обертання тільки панелі, де розміщена плазма.

Підбирати той чи інший вид варто, виходячи з конструкції самого телевізора, вільного простору для установки тумби і бюджету. До речі, в магазині Dybok представлені найрізноманітніші конструкції за розмірами і цінами.

 

Критерії вибору: на що звертати увагу

 

Моментів, на які потрібно звертати увагу при виборі, багато. Основний — це матеріал виготовлення і те, наскільки хороша якість збірки. Другий момент — відповідність розмірам техніки. Так як телевізор далеко не найдешевша техніка, буде дуже неприємно, якщо тумба розвалиться під ним.

Має значення дизайн, адже меблі повинні гармоніювати з іншими елементами декору, обробкою, стилістикою. Якщо тумбочка підбирається для невеликої квартири, то наявність поличок, ящиків буде перевагою. У них помістяться різні дрібниці, а значить, вдасться легше підтримувати порядок.

Звертайте увагу і на кольори меблів. Світлий колір візуально розширює простір, тому якщо воно обмежене, саме такому варто віддати перевагу. Зручності експлуатації додають коліщатка, за допомогою яких вдасться легше перемістити саму тумбу і телевізор на ній. Прибирання під меблями не буде проблемою.

 

Знайти максимально зручну тумбу підходящої конструкції вдасться в магазині Dybok. Представлений асортимент моделей: найпростіші тумби, варіанти з полицями і великою кількістю додаткових поверхонь і систем зберігання. Є навіть цілі модульні конструкції — найсучасніші меблі. Вибір — на будь-який смак і гаманець. Замовити товар можна з доставкою по Україні, для жителів Львова, Рівного, Луцька, Нетішина, Вараша працюють офлайн-магазини. Там можна у всіх деталях розглянути вподобану тумбу.

Будьте першим, хто прокоментував "На що звернути увагу, вибираючи тумбу під телевізор"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*