IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Розповсюджував дитячу порнографію та розбещував неповнолітніх: поліція повідомила, у чому звинувачує відомого українського фотографа

b621cc9156bc7449fd0ea08092d638af 777x437 - Розповсюджував дитячу порнографію та розбещував неповнолітніх: поліція повідомила, у чому звинувачує відомого українського фотографа

Українського фотографа Олександра Ктиторчука, якого затримали за підозрою про розбещення неповнолітніх дівчат, підозрюють ще й в створенні дитячої порнографії. Про це у четвер, 26 листопада, розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов на своїй сторінці у Фейсбук:

«Підозрюваний використовував орендовані квартири та мікроавтобус Віто, що належить його співмешканці, який певним чином переобладнаний для розпусних дій. Крім цього, деякі статеві акти він знімав на відео та зберігав на власному комп’ютері. Зараз проводиться експертиза, і перший огляд говорить про те, що можливо, після проведення відповідних досліджень, до нього буде застосована стаття 301. Його будуть підозрювати у створені порнографії за участю дітей».

Відео ТУТ.

 

 
 
 
 


Будьте першим, хто прокоментував "Розповсюджував дитячу порнографію та розбещував неповнолітніх: поліція повідомила, у чому звинувачує відомого українського фотографа"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*