На скільки та чому підніметься вартість теплопостачання у Житомирі

Виконавчий комітет міської ради затвердив нові тарифи на централізоване теплопостачання у Житомирі. Відповідне рішення члени виконкому підтримали на засіданні 17 жовтня.

За інформацією міської ради, новий тариф на тепло для населення збільшиться приблизно на 12 %.

Тож з початком опалювального сезону житомиряни, у квартирах чи домівках яких встановлені теплові лічильники, будуть платити  1 тис. 389 грн 19 к за Гіга калорію. Натомість ті житомиряни, у будинках яких лічильники обліку тепла відсутні, будуть сплачувати 33 грн за 1 кв.м.

Тариф з централізованого постачання гарячої води встановили на рівні 89 грн 87 к за 1 куб. м.

Підвищення вартості тепла у Житомирі чиновники пояснюють просто – зросла зарплатня, яку потрібно підвищувати працівникам Теплокомуненерго. Також зросли й тарифи на електроенергію для підприємства.

«Змінилися розрахунки. Тому ми змушені змінювати тариф. Це звичайна формула. Адже підвищили розмір мінімальної зарплатні, чого не було враховано в минулорічному тарифі. Підвищилася вартість електроенергії. На жаль, міська рада не може дофінансовувати людей. Натомість усі захищені житомиряни будуть отримувати субсидію. Якщо у людини є субсидія, вона не буде більше платити», – розповів член виконкому Руслан Годований.

За його словами, якщо не підвищити зарплатню робітникам Теплокомуненерго, вони просто підуть, а Житомир залишиться без тепла.

«Якщо ми не будемо підвищувати тариф для населення і збільшувати зарплатню працівникам Теплокомуненерго, вони просто розвернуться і поїдуть. А завтра не буде кому обслуговувати тепломережі і житомиряни залишаться без тепла. А людям, які працюють зимою, в холоді, ремонтують труби, що говорити їм? Вони ж такі самі житомиряни», –  пояснив Годований.

Будьте першим, хто прокоментував "На скільки та чому підніметься вартість теплопостачання у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*