У Житомирській області зникла жінка з маленькою дитиною

34-річна Шелест Юлія Олександрівна разом з однорічною дитиною поїхали з села Тальківка Новоград-Волинського району до районного центру в лікарню. Про це сповістив її чоловік, який попросив у сайту 04141 про допомогу у пошуку.

За його словами, 13 жовтня 2018 року о 13:40 його дружина взяла з собою доньку Шелест Руслану Русланівну та поїхала у лікарню до Новограда-Волинського, після чого на зв’язок не виходила й місце її знаходження наразі невідоме.

Жінка була вдягнена в чорну балонову куртку, светр сірого кольору, колготки чорного кольору, взута в черевики чорного кольору, зріст 160–179 см, волосся каштанового кольору.

При наявності будь-якої інформації про місцеперебування жінки з дитиною чоловік просить повідомити йому телефоном (097) 960-47-02 (Руслан).

Нагадаємо, що у Житомирі 5 жовтня зникла 16-річна Віолета Тетеріна, а у після 22-ї години 10 жовтня вона зателефонувала сестрі з чужого номера і пояснила, що витратила гроші, які у неї були, і не встигла на автобус. Після цього гуляла по місту, зустріла знайомих, в яких і була весь цей час.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській області зникла жінка з маленькою дитиною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*