Євгеній Колесник став срібним призером Чемпіонату світу 2018 з гирьового спорту

У жовтні 2018 року Євгеній Колесник взяв участь у Чемпіонаті світу з гирьового спорту в Латвії. Він виборов дві срібних та одну бронзову нагороду серед юніорів. Національна збірна у загальнокомандному заліку здобула третє місце серед тридцяти країн світу, – інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Хлопець також є срібним призером Чемпіонату світу 2017 з гирьового спорту. Першим його тренером став Юрій Федорчук. Крім того, влітку 24-річний хлопець успішно пройшов усі етапи відбору до лав поліції. 

Після року тренувань під час Чемпіонату Житомирської області Євгеній виконав перший дорослий розряд. Його тренували заслужені майстри спорту – Василь та Костянтин Пронтенки. Вже в березні 2015 року Євгеній Колесник виконав розряд на кандидата у майстри спорту та увійшов до збірної області для участі у Чемпіонаті України. Того ж року у Полтаві він здобув срібло серед юніорів, а у 2015 – став переможцем по двоборству та довгому циклу у ваговій категорії до 78 кг.

За кілька наступних років хлопець, склавши нормативи майстра спорту, виборював і золото, і срібло на чемпіонатах України та світу, а також – увійшов до складу збірної України.

Будьте першим, хто прокоментував "Євгеній Колесник став срібним призером Чемпіонату світу 2018 з гирьового спорту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*