На створення нового центру вакцинації у Житомирі планують виділити 100 тис грн

У Житомирській міськраді планують виділити з міського бюджету 100 тис грн на створення нового центру масової вакцинації від COVID-19. Планується, що інші витрати фінансуватиме держава. 

Нагадаємо, що новий центр масової вакцинації хочуть облаштувати у міській школі №6.

Відповідне рішення сьогодні, 10 червня, підтримали члени бюджетної комісії.

“Є кошти, які передбачені на проведення профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних закладів, і управління охорони здоров’я пропонує зараз поки що їх залучити на витратні матеріали по центру вакцинації. Через 9 місяців будемо дивитися, чи потрібно виділяти додаткові кошти. Гроші потрібні на кабіни, захисні матеріали, засоби захисту тощо”, – розповіла директорка департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук. 

“Уже є рішення комісії ТЕБ та НС, і в школі №6 ми маємо відкрити центр масової вакцинації, який буде працювати в суботу та неділю. У школі ми створюємо центр вакцинації, тому що має бути велике приміщення для того, щоб забезпечити масову вакцинацію, має бути облаштовано окремий вхід та це має бути місце, куди людям буде доступно добиратися. Такою є школа №6, повністю належні умови там всі створені. І для того, щоб стартово це облаштувати, перегородки, кабінки, щоб лікарі могли туди заходити, ось ці кошти для облаштування. Зараз держава бере на себе витрати, поки що інших витрат з міського бюджету не передбачається, крім створення”, – пояснила заступниця міського голови Світлана Ольшанська. 

Депутати підтримали таке рішення – питання винесено на засідання виконкому.

Будьте першим, хто прокоментував "На створення нового центру вакцинації у Житомирі планують виділити 100 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*