«Про Велику Актрису, якою захоплювались і любили мільйони»: на телебаченні покажуть фільм про Марину Поплавську

На телеканалі ICTV 7 грудня покажуть фільм про геніальну українську акторку родом з Житомирщини. За словами авторів проекту, вони спробують показати глядачам Марину Поплавську під зовсім іншим кутом – звичайною жінкою, яка прагнула елементарного людського щастя.

У фільмі «Королева гумору» глядачі побачать ексклюзивне  відео, яке раніше ніде не публікувалося, та почують відверті зізнання про Марину Поплавську від її близьких, друзів та колег. Їхні спогади відкриють все, що було приховано за образом життєрадісної дотепниці.

Один з творців фільму переконує, що це кіно про неймовірно талановиту людину, яка прийшла до успіху, здобула любов мільйонів, але шлях до цього визнання точно не був встелений трояндами.

«Людина, яка, здавалося, мала чи могла мати все, а насправді шукала елементарного жіночого щастя – сім’ю, дім, наповнений дитячим сміхом, в якому б її хтось чекав. На сцені вона могла одним словом розсмішити заповнену  дощенту залу, а за кулісами – нерідко плакала. Марина в кадрі і поза кадром – це далеко не завжди одна й та сама людина. І наш фільм – саме про це: про Велику Актрису, якою захоплювались і яку любили, але водночас яку по-справжньому мало хто знав», розповів Сергій Смальчук.

За словами продюсерки проекту, фільм у першу чергу про жінку із внутрішнім світлом і про те, як вона намагалася стати щасливою.

«Всі знають Марину як суперяскравий типаж.  Вона намагалася стати щасливою. Не задля себе. А задля того, щоб кожна жінка  у глядацькій залі повірила у те, що щастя можливе – незалежно від того – скільки їй років, чи який би розмір одягу вона не носила», – розповіла Інесса Соболєва,.

Прем’єра спецпроекту про Марину Поплавську розпочнеться у п’ятницю, 7 грудня о 22:50 на телеканалі ICTV.

Будьте першим, хто прокоментував "«Про Велику Актрису, якою захоплювались і любили мільйони»: на телебаченні покажуть фільм про Марину Поплавську"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*