До військкоматів прийшло в рази більше резервістів, ніж потрібно, – Порошенко

Після запровадження воєнного стану у восьми областях України до місцевих військкоматів активно почали приходити резервісти. Їх кількість в рази перевищує очікувану. Про це Президент України повідомив під час зустрічі з житомирськими військовими в Озерному.

За словами Верховного головнокомандувача, збір резервістів показав високий рівень готовності та бажання громадян стати на захист держави. Таку ситуацію глава держави назвав індикатором зміцнення української армії та духу патріотизму серед українців, а також показником високого авторитету української армії.

«Ми готові зі зброєю в руках захищати власну землю, боротися за кожен її клаптик, і нікому віддавати її не збираємося. Реальний противник повинен чітко усвідомлювати, що ціна його агресивних дій буде дуже високою», – заявив Петро Порошенко.

Разом з тим, президент привітав житомирських військовослужбовців з професійним святом та подякував за службу та відданість Україні. Порошенко відмітив, що для нього почесно та важливо в День Збройних сил  України бути разом з елітою українського війська – мужніми та сильними воїнами.

«Вдивляючись у ваші загартовані обличчя, дорогі мої побратими, ще раз переконуюсь нікому не вдасться здолати Україну! Українська армія довела, що вона є і буде надійним фундаментом  нашої незалежності, що вона готова швидко та ефективно відповісти на будь-який виклик, відвести будь-яку загрозу. Я хочу від імені українського народу висловити щиру вдячність всім, хто носить горде звання військовослужбовець збройних сил України за ваше сумлінне виконання військового обов’язку, за вашу відвагу, героїзм та самопожертву, яку ви щодня демонструє у війні з російським окупантом», – сказав Президент України.

Петро Порошенко також повідомив, що бойові частини та підрозділи Збройних Сил України будуть передислоковані на найбільш небезпечні напрямки по всій лінії кордону України з Російською федерацією, а після його звернення чотири літака Іл-76МД разом з бійцями відлетіли на Схід для виконання своїх завдань.

«З цього військового аеродрому підрозділи десантно штурмових військ, які є елітою нашого війська, будуть переміщенні на важливі в оборонному значенні напрямки та райони відповідно до затверджених планів», – зазначив головнокомандувач.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "До військкоматів прийшло в рази більше резервістів, ніж потрібно, – Порошенко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*