Житомиряни пропонують перейменувати вулицю Гагаріна на честь першого космонавта України Каденюка

Житомиряни пропонують перейменувати вулицю названу на честь першого у світі космонавта Юрія Гагаріна на вулицю першого космонавта України Леоніда Каденюка. Така петиція з’явилася на сайті Житомирської міської ради 12 листопада.

Автор петиції пропонує перейменувати саме вулицю Гагаріна, котра зараз носить ім’я радянського космонавта російського походження, який не мав жодного стосунку до України загалом і Житомира зокрема. Натомість пропонує назвати її на честь першого космонавта незалежної України, адже Каденюк був українцем, відвідував Житомир.

«З метою увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка, зміцнення національно-патріотичного виховання молоді та популяризації досягнень у розвитку авіації та освоєнні космосу, а також на виконання Постанови Верховної Ради України “Про увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка” від 19 червня 2018 року закликаємо міську раду назвати одну з вулиць Житомира на честь Леоніда Каденюка», – йдеться у тексті петиції.

Таку пропозицію підтримали 16 осіб.  Для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради вона має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців.

2 коментарів до "Житомиряни пропонують перейменувати вулицю Гагаріна на честь першого космонавта України Каденюка"

  1. Автор дебіл

  2. А як проголосувати проти такого “дебілізму” ?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*