На території колишнього заводу в Чуднівському районі виявили несанкціонований скид львівського сміття (ФОТО)

Правоохоронці відкрили ще одну справу щодо несанкціонованого вивантаження сміття на території одного з районв Житомирської області. Сміття виявили 22 березня на околиці села Будичани Чуднівського району.

Вказану інформацію повідомили у прес-службі поліції області, посилачись на повідомлення від місцевих жителів.

За вказаним місцем виїхали слідчі опергрупи Чуднівського відділку поліції та спеціалісти Держекоінспекції Поліського округу. Там було задокументовано обставини скиду сміття, а також встановлено, що, вочевидь, воно було привезене з Львівської області, адже у 40 тоннах побутових і промислових відходах знайшли платіжки з міста Лева. Львова.

Також під час з`ясування всіх фактів, правоохоронці дізналися, що частину колишнього заводу, де відбувся скид, було придбано 47-річним бізнесменом з Київщини. Його діяльність якого тісно пов’язана зі збиранням та обробкою відходів. При цьому, жоного документу він поліцейським не надав.

Відомості про вказану подію зареєстрували належним чином. Слідство триває.

Нагадаємо, що на трасі в Житомирській області черговий протест: активісти вимагають припинити несанкціоноване ввезення львівського сміття в область

Будьте першим, хто прокоментував "На території колишнього заводу в Чуднівському районі виявили несанкціонований скид львівського сміття (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*