Піротехніки Житомирщини продовжують огляд територій області на предмет виявлення небезпечних вибухових предметів. Так, внаслідок обстеження території Ушомирської територіальної громади Коростенського району поблизу с. Веселівка фахівці ДСНС виявили та вилучили 1 постріл гранотометний, мінометну міну та 28 артилерійських снарядів. Усі знахідки піротехніки знешкодили у спеціальному відведеному для цього місці.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/311659453_446125154318284_8573776986105002062_n-684x1024.jpg)
Окрім того, днями під час проведення земельних робіт у Коростишеві селяни знайшли авіаційну бомбу часів Другої світової війни. А поблизу с. Березівка місцеві мешканці під час збирання грибів виявили ще два артилерійських снаряди часів минулих війн.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/312818129_446125080984958_433899871018645922_n-684x1024.jpg)
Водночас поблизу с. Зелена Поляна Пулинської територіальної громади селянин також знайшов застарілий артснаряд.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/312328635_446125064318293_706776431229435601_n-684x1024.jpg)
Нагадаємо, що повідомити про вибухонебезпечну знахідку можна через застосунок від ДСНС – «Розмінування України».
Будьте першим, хто прокоментував "На території Коростенщини піротехніки виявили гранатометний постріл, міну та 28 артилерійських снарядів (ФОТО)"