Увечері 22 квітня в с. Вигода Березівської громади на недіючій фермі були виявлені предмети, схожі на бойові гранати. Небезпечну знахідку помітив 33-річний чоловік, який проводив прибирання у приміщенні, та одразу викликав правоохоронців.
Поліцейські, що прибули за викликом, вилучили зі сховку гранати Ф-1 та РГД-5 із запалами. Вибухонебезпечні предмети направили на експертне дослідження.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/644668138af60466039557.jpg)
За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Слідчі дії тривають. Наразі правоохоронці з’ясовують, яким чином боєприпаси потрапили у приміщення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/64466818c7900971248712.jpg)
Нагадаємо також, що мешканець Житомирщини зберігав у клітці для кролів цілий арсенал боєприпасів.
Будьте першим, хто прокоментував "На закинутій фермі під Житомиром виявили боєприпаси"