Цьогоріч житомирські школярі підуть на літні канікули аж 10 червня

Цьогоріч житомирські школярі підуть на літні канікули аж 10 червня

Цього року навчання у житомирських ліцеях планують продовжити до 9 червня включно. Про це повідомили у департаменті освіти Житомирської міської ради.

«На початку була рекомендація щодо тривалості навчального року до 1 липня. Але структуру навчального року та строки проведення канікул все-таки встановлюють на рівні місцевого органу освіти, на рівні закладу. І навіть якщо говорити про 175 днів (у Законі України «Про повну загальну середню освіту» твказано, що навчальний рік має тривати не менше від 175 навчальних днів), то у нас 175 завершуються 9 червня. Тому ми поки орієнтуємося на цю дату: 9 червня – завершення навчального року. Всі школи про це знають»,

– розповіла перша заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

Далі слово за дирекціями шкіл, адже згідно законодавства вони мають право обирати терміни канікул на власний розсуд. Однак, враховуючи, що багатьох директорів призначили поза конкурсом в угоду керівництву департаменту, літні канікули у всіх житомирських ліцеїстів навряд розпочнуться раніше 10 червня.

Нагадаємо, що раніше у постанові Кабміну йшлося про завершення учбового року, як і в попередні роки, 30 травня. Що стало причиною кардинальних змін, запроваджених житомирським департаментом освіти наразі не відомо.

Будьте першим, хто прокоментував "Цьогоріч житомирські школярі підуть на літні канікули аж 10 червня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*