На завершення реконструкції Житомирського онкодиспансеру виділять ще більше 40 млн грн | Times ZT

На завершення реконструкції Житомирського онкодиспансеру виділять ще більше 40 млн грн

Ремонт Житомирського обласного онкологічного диспансеру триває  вже не один рік. Що вдалося зробити в медичному закладі та скільки ще коштів потрібно на завершення реконструкції –  про це сьогодні, 26 серпня, розповів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

“Житомирський обласний онкологічний диспансер – це надважливий для жителів області лікувальний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу хворим на злоякісні новоутворення. Щороку тут лікується близько 100 тисяч хворих, проводиться більше 5 тисяч складних операцій, близько 7 тисяч хворих проходить лікування в стаціонарі диспансеру. Реконструкція триває вже не один рік, що зумовлено поетапним виконанням робіт для забезпечення безперебійного функціонування закладу та лікування пацієнтів. Цього року завдяки включенню проєкту до програми Президента Володимира Зеленського його вдасться нарешті завершити. Для виконання всіх необхідних робіт в цьому році передбачено виділити понад 40 млн грн. Зокрема з Державного фонду регіонального розвитку більше 26 млн грн і 4 млн співфінансування з обласного бюджету. Загалом вартість реконструкції становить 94 млн грн”, – підсумував очільник облдержадміністрації. 

Він також розповів, що встановлення лінійного прискорювача на території диспансеру, на яке так давно чекали, тепер має правові підстави:

“На останній сесії депутати обласної ради підтримали рішення ро вибір формату державно-приватного партнерства для встановлення лінійного прискорювача. Тепер у нас є всі правові підстави. Є інвестори, які готові вкласти в цей проєкт за попередніми оцінками понад 14 млн євро. Зараз йде робота з підготовки документів, і ми маємо надію, що вже на наступній сесії буде проведено наступні етапи й оголошено конкурси. Будуть заходити інвестори і фактично будувати бункер, встановлювати лінійний прискорювач. 14 млн – це два лінійних прискорювача, які будуть надавати послуги для жителів Житомирщини”.

Будьте першим, хто прокоментував "На завершення реконструкції Житомирського онкодиспансеру виділять ще більше 40 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*