Серед дітей шириться новий небезпечний челендж | Times ZT

Серед дітей шириться новий небезпечний челендж

Діти заради хайпу ковтають миючі засоби та знімають усе на камеру.

Мережею шириться новий дивний, а головне мега-небезпечний челендж серед дітей та підлітків: малеча, знімаючи на камеру, на спір або просто заради цікавості, ковтає капсули із миючими засобами.

Як повідомляє Всеукраїнська Спілка Парамедиків, кожного місяця до медичних закладів доставляють по 15-20 дітей, які ковтнули чи випили небезпечну речовину.

Головні симптоми із якими госпіталізують дітей – це сильна слинотеча, біль та порушення при ковтанні, набряк слизової оболонки губ, осиплість голосу, млявість, нудоту та блювання, відмова від їжі та води, загальна слабкість, підвищення температури тіла, часте та поверхневе дихання. Дані симптоми не завжди можуть проявлятися. Якщо у батьків є підозра на вживання агресивної речовини — дитину необхідно доставити до лікарні.

Після виклику “швидкої” потрібно зберігати спокій та ні в якому разі не дозволяти дитині пити сорбенти і воду або викликати блювоту, адже це може лише ускладнити ситуацію.

Просто промийте рота звичайною прохолодною водою – це все що ви можете зробити до приїзду лікарів.

Звичайно ж, краще поспілкуватися із чадом про небезпечну гру ще до того, як вона взяла у ній участь та чітко пояснити про наслідки, які можуть послідувати після.

Нагадаємо, у мережі набирає обертів дивний челендж: люди мочаться в штани та знімають це на відео (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Серед дітей шириться новий небезпечний челендж"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*