INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

На Житомирщині керівник ветеринарної лабораторії за винагороду видавав “липові” довідки на тонни м`ясної продукції

ed88c3cffcd85ff95d1f1b65b99c37ee - На Житомирщині керівник ветеринарної лабораторії за винагороду видавав "липові" довідки на тонни м`ясної продукції

У Житомирській області до суду передали справу щодо хабарництва керівника державної ветабораторії, який видавав бізнесменам довідки-підробки на м`ясопродукцію.

Як повідомили в прокуратурі області, досудове розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди вже завершено, – передає Суспільний.

Попередньо відомо, що посадова особа, а саме директор державної ветеринарної лабораторії, зловживаючи впливом на підпорядкованих фахівців, видавав завідомо неправдиві офіційні документи.

Керівник на регулярній основі отримував від медика ветеринарної медицини м`ясопереробного приватного підприємства хабар у сумі 5 тис грн. Після чого посадова особа видавала експертні висновки щодо якості продукції без проведення необхідних досліджень. Загалом таким чином були “перевірені” тонни м`яса. Зокрема, в одному з таких документів було зафіксовано 11 тонн такої продукції, яку згодом реалізували.

Гроші за послуги посадовець отримував на банківські картки, а документи із підпісами та печатками відправляв електронною поштою.

Нагадаємо, що на Житомирщині виготовляли масло-фальсифікат, яким кормили діток у трьох регіонах України.Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині керівник ветеринарної лабораторії за винагороду видавав “липові” довідки на тонни м`ясної продукції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*