На Житомирщині через деякі торгівельні мережі реалізовували алкоголь-фальсифікат | Times ZT

На Житомирщині через деякі торгівельні мережі реалізовували алкоголь-фальсифікат

24 квітня оперативники Управління захисту економіки в області та слідчі ГУНП Житомирщини провели 26 обшуків у місцях функціонування виявлених ними незаконних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв та проживання причетних до цього членів злочинної групи. У результаті вилучено тонну спирту, 600 л коньяку та ще майже 400 л горілки та вина, ймовірно, підроблених.

Санкціоновані обшуки проводились на території Житомирської та Вінницької областей у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку або голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Проведені обшуку стали наслідком викриття діяльності двох підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, налагоджених групою жителів Житомирського та Вінницького регіонів.

Наразі правоохоронцям достеменно відомо, що підприємливі злочинці реалізовували фальсифікат невеликими партіями через торгівельні мережі та заклади громадського харчування на території Житомирщини. Тривають слідчо-розшукові заходи з викриття всієї мережі збуту підакцизних товарів.

Загалом під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили 1000 л спирту, 600 л коньяку, 370 л горілки та вина, барвники (коньячний), обладнання для незаконного виробництва фальсифікату алкоголю, апарат для дистиляції води,  підготовлену для розливу тару загальним об’ємом 2000 л та інше устаткування, у тому числі для  пакування підробки.

Незабаром оголошення про підозру у вчиненні вказаного кримінального діяння отримають всі члени злочинної групи. “Ділкам” загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Нагадаємо також, що СБУ викрило підпільний цех з обробки нелегально добутого на Житомирщині бурштину.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині через деякі торгівельні мережі реалізовували алкоголь-фальсифікат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*