На Житомирщині чоловік намагався пронести через кордон 150 папуг | Times ZT

На Житомирщині чоловік намагався пронести через кордон 150 папуг

Прикордонники Житомирського загону затримали порушника, який намагався поза пунктами пропуску потрапити до Білорусі. Згодом з’ясувалося, що чоловік намагався переправити за кордон “пернатий” товар.

Під час патрулювання прикордонний наряд відділу “Копище” виявив невідомого, який швидко рухався в бік українсько-білоруського кордону. Побачивши охоронців кордону, чоловік кинувся навтьоки. Після нетривалого переслідування правоохоронці затримали невідомого. Ніяких документів, що посвідчують особу, при собі чоловік не мав. Окрім того, мету свого перебування в нічний час на режимній території пояснити прикордонникам не зміг. 

Обшукавши прилеглу до місця затримання місцевість, наряд виявив великий ящик, обладнаний пасками для зручності перенесення. Всередині ящика було шість коробок зі 150 папугами. 

Згодом вдалося встановити іі особу порушника. Ним виявився 45-річний громадянин України, житель одного з населених пунктів прикордоння.

Варто зазначити, що виявили порушника та провели заходи з його затримання військовослужбовці строкової служби.

Наразі за спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму щодо правопорушника складено адмінматеріали. Пернатих вилучено та буде передано співробітникам фіскальної служби. Кваліфікувати діяння чоловіка буде суд. 

Нагадаємо також, що житомирські прикордонники затримали контрабандиста розшукуваного «Інтерполом».

  • 35
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині чоловік намагався пронести через кордон 150 папуг"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*