На Житомирщині дядько через сварку вбив рідного племінника | Times ZT

На Житомирщині дядько через сварку вбив рідного племінника

16 березня коростишівські правоохоронці отримали повідомлення від жительки одного із сіл місцевої громади про зникнення її 20-річного племінника. Згодом було встановлено, що молодого чоловіка, який проживав з матір’ю та родичами не бачили у селі ще з кінця лютого.

Правоохоронці розглядали різні версії щодо обставин зникнення хлопця. За можливості в умовах воєнного режиму проводились і пошукові заходи у найближчих до села лісових масивах.

А вже 4 квітня правоохоронців сповістили про виявлення у посадці за селом насипу, схожого на місце поховання. Оперативники, що прибули на місце, виявили засипане тіло розшукуваного хлопця. Під час огляду експерти-криміналісти зафіксували наявність серйозних ушкоджень голови.

Внаслідок слідчих дій правоохоронцям вдалося швидко встановити причетного до тяжкого злочину.

За попередньою інформацією ГУНП, наприкінці лютого під час побутового конфлікту між парубком і його 34-річним дядьком, на території їх спільного домоволодіння виникла бійка. Старший родич і спричинив молодшому серйозні травми, які виявились для того смертельними, а понівечене тіло тачкою вивіз у посадку і закопав.

Чоловік визнав свою вину. Правоохоронці вилучили у нього речові докази причетності до тяжкого злочину.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Після необхідних процесуальних дій чоловікові буде обрано запобіжний захід.

Тепер агресивному родичу загрожує до 15 років позбавлення волі. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині дядько через сварку вбив рідного племінника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*